Δημοσιεύτηκε: Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_5505252921774b8e890ff641a0803e88~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_5505252921774b8e890ff641a0803e88~mv2.jpg)
Ένα συναρπαστικό παιχνίδι έγινε ανάμεσα στις κορασίδες της Ομόνοιας Ναυπάκτου και στις αντίστοιχες της Ε.Α.Πατρών, με τις δύο ομάδες να λύνουν τις διαφορές τους στο τάι μπρέικ και την Ομόνοια να κερδίζει τελικά με 3-2.
Κοντά στο σκορ οι δύο ομάδες ως το 9-7 όταν με καλό σερβίς από τη Φασούλη έγινε το 15-7 με το σκορ να ανεβαίνει στο 24-11. Οι πολλές αλλαγές στη σύνθεση των γηπεδούχων και το καλό σερβίς από την Χριστοδούλου έδωσαν ανάσα στις φιλοξενούμενες που μείωσαν σε 24-20 με ένα σερί εννέα πόντων όμως το σετ πήγε στη Ομόνοια με 25-20. Καλύτερη η ΕΑΠ στο ξεκίνημα του δευτέρου σετ όπου προηγήθηκε με 2-6 με την Ομόνοια σταδιακά να επανακτά το προβάδισμα και με τη Σφήκα στο σερβίς να ανεβάζει τη διαφορά στο 21-13 με πέντε σερί πόντους και να κλείνει το σετ με 25-15 κάνοντας το 2-0.
Τα κορίτσια του Νίκου Μαθιουδάκη όμως δεν είχαν πει την τελευταία τους λέξη. Ξεκίνησαν δυναμικά το τρίτο σετ και με δύναμη από το σερβίς, κυρίως με τις Χριστοδούλου, Ανδριανή, Κουλούρη και Παγούρα πήραν εύκολα το σετ με 10-25. Με ορμή από το τρίτο σετ η ΕΑΠ προηγήθηκε και στο τέταρτο 3-11 με την Ομόνοια να αντεπιτίθεται και να ισοφαρίζει 14-14. Η ΕΑΠ πήρε και πάλι κεφάλι στο σκορ με 15-21 αλλά και πάλι οι γηπεδούχες ισοφάρισαν και προηγήθηκαν 22-21. Πιο ψύχραιμες οι πατρινές στο τέλος του σετ επικράτησαν 22-25 και πήγαν το παιχνίδι στο τάι μπρέικ.
Κανένα περιθώριο δεν άφησαν στην Πατρινή ομάδα το κορίτσια του Κυριάκου Κοκόλα στο καθοριστικό πέμπτο σετ. Προηγήθηκαν με πολύ καλό σερβίς της Σφήκα με 6-1, πήγαν στην αλλαγή των γηπέδων στο 8-5 και με καλό σερβίς της Φασούλη στο τελείωμα και συνολική καλή λειτουργία της ομάδας επικράτησαν με το ευρύ 15-6 παίρνοντας τη δεύτερή τους νίκη σε τρεις αγώνες αυτή τη φορά με 3-2 σετ.
Επόμενη αγωνιστική για την Ομόνοια Ναυπάκτου, το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου στο “Κ.Πετρόπουλος” της Πάτρας με αντίπαλο τον Ερμή Πατρών.
Ρεπορτάζ του αγώνα
Φωτογραφίες του αγώνα
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_a3badb06b22844329ade3145327d6a40~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_a3badb06b22844329ade3145327d6a40~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1336601dfc0f454586fc507044cb195e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1336601dfc0f454586fc507044cb195e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_6c3a633fd27e4ea68f3d27b6dd8cfc5a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_6c3a633fd27e4ea68f3d27b6dd8cfc5a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_938fb0fbea4541acaf4b4601fcf67972~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_938fb0fbea4541acaf4b4601fcf67972~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_7a6e8549e968470f98ab828469ae4d0c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_7a6e8549e968470f98ab828469ae4d0c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_0280fdf2c22e421d9b8404ae9de4fe68~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_0280fdf2c22e421d9b8404ae9de4fe68~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_61f88f3fdd8843109eb27d59f95cfa77~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_61f88f3fdd8843109eb27d59f95cfa77~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_0195e9eb17f645319db9018dd0d947a6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_0195e9eb17f645319db9018dd0d947a6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_49696801e487413b85b1f83385573445~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_49696801e487413b85b1f83385573445~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_4ca243e983354680945e36127f261f4b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_4ca243e983354680945e36127f261f4b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_333b00101c63420d848f7ccd104e8d57~mv2.jpg/v1/fill/w_101,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_333b00101c63420d848f7ccd104e8d57~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_207a70d7cf8d4805926002d4eb1ee5e8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_207a70d7cf8d4805926002d4eb1ee5e8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ba05125840304eb4a423cd3b026c83fb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ba05125840304eb4a423cd3b026c83fb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1da0134bfa6442ed8122d68dba13676c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1da0134bfa6442ed8122d68dba13676c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_76adba02bb2a4949878df65f80824d5c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_76adba02bb2a4949878df65f80824d5c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1e2e741dc241479191806d810596018c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1e2e741dc241479191806d810596018c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_5a5990be36954e5c8d41c8ea6c028208~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_5a5990be36954e5c8d41c8ea6c028208~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_c81d5a06767a448595e345eca2c3965b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_c81d5a06767a448595e345eca2c3965b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_43c8f8baa3b44f1686a46fe8a8c46a84~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_43c8f8baa3b44f1686a46fe8a8c46a84~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_51ecb348fdf6406ea80322c13808e9d1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_51ecb348fdf6406ea80322c13808e9d1~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_aaaa9463ea744123bd41e1d2908ca020~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_aaaa9463ea744123bd41e1d2908ca020~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_0708d09df971430a8b22c3096601d925~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_0708d09df971430a8b22c3096601d925~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_5505252921774b8e890ff641a0803e88~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_5505252921774b8e890ff641a0803e88~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_131130c855e44384ba87b5035f718c46~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_131130c855e44384ba87b5035f718c46~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_72f95b2f66d34c9dabb402d12df8676b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_72f95b2f66d34c9dabb402d12df8676b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_561f9d9319704042981672c733b17c08~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_122,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_561f9d9319704042981672c733b17c08~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_26c7bbcdcce2487295c63ba60e5c1102~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_26c7bbcdcce2487295c63ba60e5c1102~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_af0755a42b6f406f9a046f8a99c48f07~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_af0755a42b6f406f9a046f8a99c48f07~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_d210942382624ea4a657c8fd6859f019~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_d210942382624ea4a657c8fd6859f019~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_4d7a4d89424f4c7ea79bd6b93e8fe95e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_4d7a4d89424f4c7ea79bd6b93e8fe95e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_139a0a5372a64534b39d89c2f4bfe138~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_139a0a5372a64534b39d89c2f4bfe138~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1bdeff9562f24385bb3f3bee6ba180f5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1bdeff9562f24385bb3f3bee6ba180f5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_259281cc0b6048f1bf918717a8b0daad~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_259281cc0b6048f1bf918717a8b0daad~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_398c2cdd51ed42eab0a68296972aa6f3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_398c2cdd51ed42eab0a68296972aa6f3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_a81d9828e3004c50817e3955b317ed0b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_a81d9828e3004c50817e3955b317ed0b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ace5feb263e843c0b71a3c74f130c29c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ace5feb263e843c0b71a3c74f130c29c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_d4e5cafabdc64e33ac8d4ebbf7644bc6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_d4e5cafabdc64e33ac8d4ebbf7644bc6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_954f97fd34ae4c4991bfc661d9755ae3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_954f97fd34ae4c4991bfc661d9755ae3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_c603fe3d28604ad49549ce280e293582~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_c603fe3d28604ad49549ce280e293582~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_d924180984984147be047aff58fd718a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_d924180984984147be047aff58fd718a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_5ae842181d1e4fd8ae267171274589c5~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_5ae842181d1e4fd8ae267171274589c5~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_0d71bfc8daca483e810baa6bc2299a78~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_0d71bfc8daca483e810baa6bc2299a78~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_0249b26889674b8db74b319c0a6dcacb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_0249b26889674b8db74b319c0a6dcacb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_099783ba9a1b46ee9a77e0861a0ced82~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_099783ba9a1b46ee9a77e0861a0ced82~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_550076116a7f4a05af07a53b082a5f72~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_550076116a7f4a05af07a53b082a5f72~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_9523e5c787c64969abff1cc4d9268571~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_9523e5c787c64969abff1cc4d9268571~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_2181eda954e84b899d2f8199d3b4e543~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_2181eda954e84b899d2f8199d3b4e543~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_b2559e7d3f2449dbb24104b08b687ff7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_b2559e7d3f2449dbb24104b08b687ff7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_2ddeca415fb44ae3919177d5d6d2c373~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_2ddeca415fb44ae3919177d5d6d2c373~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1ce04aedb4a5491f9ddb31255dd41965~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1ce04aedb4a5491f9ddb31255dd41965~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ab299b11d5ca4d26a82e0c8f55f6f6db~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ab299b11d5ca4d26a82e0c8f55f6f6db~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_6c0f0b202203495a94fd715314385ef3~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_6c0f0b202203495a94fd715314385ef3~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ab299b11d5ca4d26a82e0c8f55f6f6db~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ab299b11d5ca4d26a82e0c8f55f6f6db~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1cf554f945d54af2b2c0511e57a5fd26~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1cf554f945d54af2b2c0511e57a5fd26~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_f453be9bbb204be980439650a6ac33b0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_f453be9bbb204be980439650a6ac33b0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_755052dd5df545ab8224e977b9a0fac4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_755052dd5df545ab8224e977b9a0fac4~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_79106e214b9f4514abfcc3a64039a488~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_79106e214b9f4514abfcc3a64039a488~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_4c6f3ed9e672457c86a4f2d6662bb7cd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_4c6f3ed9e672457c86a4f2d6662bb7cd~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_528def1d379642fbbdbd1d7c4585f1ce~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_528def1d379642fbbdbd1d7c4585f1ce~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_bf7cd13ee24a4fe3a64ebef26bd6dc47~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_bf7cd13ee24a4fe3a64ebef26bd6dc47~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_e3aa95bd46b04297a46aa6e11e20b6ba~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_e3aa95bd46b04297a46aa6e11e20b6ba~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_f3111eda17544b26a711b40d83895d1c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_f3111eda17544b26a711b40d83895d1c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_2976b31f0d8d4949bebf30afde4be938~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_2976b31f0d8d4949bebf30afde4be938~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_415a16e8f93c4387880dfa3daadd5759~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_415a16e8f93c4387880dfa3daadd5759~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_34910c9774f14f359bab389be50a1b4c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_34910c9774f14f359bab389be50a1b4c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_e5d64ea7773f40318b84a0506084d1d7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_e5d64ea7773f40318b84a0506084d1d7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_79e75662bd6a4bb1af2fdd83005c1dbe~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_79e75662bd6a4bb1af2fdd83005c1dbe~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_6025eaf5b35044f3acdefd38edf464a9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_6025eaf5b35044f3acdefd38edf464a9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_4cb819719d0243d197aa2a92325ffb1d~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_4cb819719d0243d197aa2a92325ffb1d~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_eb7fba889f0744788760d3219849342a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_eb7fba889f0744788760d3219849342a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_e31766f460954f9c860b5c8ae26d2c4f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_e31766f460954f9c860b5c8ae26d2c4f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_1ed1f7913c3d473994037611f82c2407~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_1ed1f7913c3d473994037611f82c2407~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ccb9efbe330244f6ae1c663e63894afd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ccb9efbe330244f6ae1c663e63894afd~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_3ad5c5e48d0147bcb635f361c2ed6615~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_3ad5c5e48d0147bcb635f361c2ed6615~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_47b42ec671ed4e029c7eaaf8e0cd7aab~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_47b42ec671ed4e029c7eaaf8e0cd7aab~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_eecfa639e61a45659cb2366475ca6f17~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_eecfa639e61a45659cb2366475ca6f17~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_93e5ef35942140cbb01d0dfea003d4d9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_93e5ef35942140cbb01d0dfea003d4d9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_57c5190bbf354c7db02791c272a74fb0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_57c5190bbf354c7db02791c272a74fb0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_d85708b407714e499f113e2d5a4de972~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_d85708b407714e499f113e2d5a4de972~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_98accfb609e247d8886f80259ff17e55~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_98accfb609e247d8886f80259ff17e55~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_066c2d609d9243c8b8b8596f24ed194e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_066c2d609d9243c8b8b8596f24ed194e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_6969b81f4f9d47fb87165e9cc0ba9abe~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_6969b81f4f9d47fb87165e9cc0ba9abe~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_ed18914345274e139f1c757006037690~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_ed18914345274e139f1c757006037690~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_c8c1582274e94ae783d29b5660a929c8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_c8c1582274e94ae783d29b5660a929c8~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_3ea56d4b87b348669139582c1e16aa48~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_3ea56d4b87b348669139582c1e16aa48~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_b621e290f9d14d3a9423b4210f3e9c2e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_b621e290f9d14d3a9423b4210f3e9c2e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_66e144e876494e7d93a2ea25c92f1ba9~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_66e144e876494e7d93a2ea25c92f1ba9~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_e40bc27dd842405dade8643bc6e56598~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_e40bc27dd842405dade8643bc6e56598~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_586080292bee4dd498840d338a6ddd02~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_586080292bee4dd498840d338a6ddd02~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_7f3cbe48acfd49ff86b2e1d12369c559~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_7f3cbe48acfd49ff86b2e1d12369c559~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_3d958b80225449869339e26888036414~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_3d958b80225449869339e26888036414~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_fafd79687bd140bb9be57eeef5a82938~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_fafd79687bd140bb9be57eeef5a82938~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_c6b6c5809353498a9e33f5d697c5e548~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_c6b6c5809353498a9e33f5d697c5e548~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_443d53fc00ac4c5c9aa8a4eb68e5bf38~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_443d53fc00ac4c5c9aa8a4eb68e5bf38~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_eeb29ab167f747359a4275811eed5120~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_eeb29ab167f747359a4275811eed5120~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_171bcede54d045c4a6cb0138cf198117~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_171bcede54d045c4a6cb0138cf198117~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_f36941d07cd042c5a8c72bed458bca54~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_f36941d07cd042c5a8c72bed458bca54~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_9de9ef1616d44e10a201761766bd6c54~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_9de9ef1616d44e10a201761766bd6c54~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_97a49bd817b44800a80c8d010a27d70f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_97a49bd817b44800a80c8d010a27d70f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_5a576def42944d4098cfcbe7ff22acdb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_5a576def42944d4098cfcbe7ff22acdb~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_d71d02c5e12542b1b26d6dd877226037~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_d71d02c5e12542b1b26d6dd877226037~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_3d2ec275f4584bf9bf48c19b25d440cc~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_3d2ec275f4584bf9bf48c19b25d440cc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_9c535407ca07493dbbc7d05a7eb6a040~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_9c535407ca07493dbbc7d05a7eb6a040~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_003a5cc0585b48758a5bf8d32ec81874~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_003a5cc0585b48758a5bf8d32ec81874~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_4f7e0fb9e4b04b40a4a857b2e8f68494~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_4f7e0fb9e4b04b40a4a857b2e8f68494~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_9fac95425ce54c4dbecc2ca2c1019ba2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_9fac95425ce54c4dbecc2ca2c1019ba2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_6304f99d70ff4561abaec93ea268f785~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_6304f99d70ff4561abaec93ea268f785~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_578ef5c141dd4d86a9d5afe543a4e120~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/a2f4e6_f453be9bbb204be980439650a6ac33b0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/a2f4e6_f453be9bbb204be980439650a6ac33b0~mv2.jpg)
Ομόνοια Ναυπάκτου (Κοκόλας): Διαμάντη, Καραγιάννη, Καραΐσκου, Καραχάλιου, Μουσακιάν, Κώστα Μ., Παπαϊωάννου, Ρούμπα, Σταμάτη, Σταυροπούλου, Σφήκα, Φασούλη, Στεργίου, Δανιά.
E.A.Πατρών (Μαθιουδάκης): Παγούρα, Κουλούρη, Καμενίτσα, Γκοτσινού Δ., Γκοτσινού Ν., Θεοδωροπούλου, Θανασά, Τοτσίλα, Χριστοδούλου, Κωστοπούλου, Ανδριανή, Καρβέλη.